Potrebujete poradiť s výberom psychológa, alebo si len nie ste istí, či postupujete správne?
Ak budete potrebovať pomoc pri výbere psychológa, prípadne s výberom dĺžky a spôsobu konzultácie, napíšte svoju otázku sem a náš tím sa vám ozve. Na odpovede reagujeme naozaj rýchlo.
Odporúčame sa tiež pozorne preštudovať našu stránku, kde nájdete produkty našej poradne.
Sme tu pre Vás
Tím súkromné psychologické poradne Mojra.sk
Rozvádzate sa a neviete, ako o tom povedať deťom? Čaká vás sťahovanie, ale vaše deti to nenesú ľahko? Snažíte sa čo najlepšie nastaviť bilingválnu výchovu, ale neviete ako na to? Dostalo sa vaše dieťa do zlej partie a vy o neho máte strach? Neviete správne komunikovať s pubertiakom a všetky vaše snahy končia hádkou? Trávi vaše dieťa prevažnú časť dňa na sociálnych sieťach? Neviete ako vychovávať dieťa s ADHD, či inou poruchou? Obráťte sa na našich psychológov, ktorí sa zaoberajú vzťahmi s deťmi. BONUS: Získate odpovede na svoje otázky ešte dnes.
Výchova detí býva častou témou rodinných hádok a sporov. Jeden rodič zakáže, druhý dovolí. Jeden zastáva benevolentnú výchovu, druhý prísnu. Predháňajú sa o to, kto bude tým obľúbenejším tak dlho, až zabúdajú na to, že oni sú tí, ktorí majú nastaviť pravidlá. A ako dieťa rastie, tým sa problémy premieňajú a prehlbujú...
Kedy vyhľadať pomoc psychológa zameriavajúceho sa na vzťahy s deťmi?
Akonáhle si ste v akejkoľvek oblasti výchovy neistí, nedokážete hovoriť s partnerom ani s deťmi, bojíte sa, že má vaše dieťa nejaké problémy, ale nechce sa vám zveriť, keď ste si neistí s nastavenou výchovou a radi by ste sa poradili s niekým, kto by vám mohol pomôcť nájsť kompromisy.
Ako to prebieha?
Jednoducho si vyberiete niektorého z našich psychológov, pokiaľ si neviete rady, poradíme vám, ktorého zvoliť. Potom si objednáte konzultáciu, záleží na vás, či u nej budete sami, alebo obaja rodičia, prípadne aj dieťa. Všeobecne odporúčame, aby konzultáciu s psychológom najskôr podstúpili rodičia a následne sa dohodli na ďalšom postupe. Nie vždy je prítomnosť dieťaťa žiaduca, najmä ak sa otvárajú partnerské vzťahy a súvislosť s fungovaním vzťahov s dieťaťom. Detská duša je krehká, za mnoho problémov deti vinia samé seba, preto si s nimi musí psychológ vytvoriť vzťah, aby terapia mohla fungovať. Neobávajte sa teda toho, pokiaľ bude chcieť psychológ hovoriť s dieťaťom osamote. Avšak nepočítajte s tým, že vám povie niečo, čo si dieťa nebude priať. Niekedy zaujíma psychológ pozíciu mediátora, ktorý vám pomôže viesť plnohodnotný rozhovor s dieťaťom tak, aby sa vám samo zverilo a vy jeho oznámenie nebagatelizovali.
Začnite meniť Váš život k lepšiemu ešte dnes! Zarezervujťe si voľný termín teraz