Jednoduchý spôsob, ako dosiahnuť lepšiu produktivitu, vzájomného uznania a ako sa vyhnúť problémom vo vašej firme.

Len spokojný zamestnanec bez osobných problémov môže plnohodnotne a efektívne vykonávať svoju prácu.

Dlhodobé aj krátkodobé problémy spôsobujú nesprávnu pracovnú efektivitu

Svoju nespokojnosť zamestnanci často prenášajú medzi celý kolektív a vaše zákazníkov

Nepotrebujeme osobný kontakt! Pomôžeme veľmi efektívne online

Zvýšenie produktivity a motivácie k práci zaznamenáte už čoskoro

Psychické problémy pôsobí na celý organizmus

Psychika ovplyvňuje imunitu. Duševne zdravý jedinec býva menej chorý. Predchádzajte absenciám v práci

Ste majiteľom firmy, ktorá dbá na svojich zamestnancov? Zároveň si přejete zvýšit efektivitu práce, urovnat napjaté pracovní vztahy a získat lepší firemní úroveň.

Fungujúce vzťahy na pracovisku, spokojní a produktívní zamestnanci, to je sen každého zamestnávateľa. Bohužiaľ realita je väčšinou opačná a na pracovisku často viazne komunikácia. Zamestnanci premietajú svoje osobné problémy do svojho pracovného nasadenia a vnímajú prácu len ako nutné zlo. Zachyťte tieto a iné problémy ešte hneď na začiatku.

Toto riešenie je veľmi pohodlné ako pre vás, tak aj pre vašich zamestnancov. Zamestnanec konzultuje z pohodlia domova, nemusí nikde dochádzať. Konzultácie s psychológom prebiehajú mimo pracovnú dobu, vďaka tomu obmedzíte absencie zamestnanca v práci.


Online hovorové psychologické konzultácie pre vašich zamestnancov

Cez Skype, WhatsApp, Viber, telefón formou „cam to cam“

Online písané konzultácie formou emailu a chatu

Cez Skype, WhatsApp, Viber a email

Konzultácie ponúknite svojim zamestnancom formou firemných benefitov.

Nesporná konkurenčná výhoda

Množstevné zľavy

Podľa počtu zamestnancov

Darčekové poukazy, zľavové kupóny

Všetko v tlačenej a elektronickej forme s dokumentáciou

Administratívny portál pre firmy

Budete mať prehľad, koľko bolo vykonaných konzultácií v reálnom čase. Nevidíte však, ktorí zo zamestnancov bol na terapii

Telefonickú podporu zamestnancom

Po-Pa 8-20 h. Pomoc s výberom psychológa, pomoc s dokončením alebo vytvorením objednávky

Konzultácie v popoludňajších hodinách a taky cez víkend

Psychológ vždy volá zamestnancom. Zamestnanec nemá žiadne náklady

Anonymnú registráciu

Naprostá anonymita pre zamestnancov

Výdavky pod kontrolou

Úplná transparentnosť, žiadne skryté poplatky ani žiadne mesačné paušály

Možnosť konzultácie v 7 jazykoch bez obmedzenia

Bez obmedzenia môže zamestnanec využiť tieto jazyky:

Bude vám k dispozícii 38 psychológov z rôznych oblastí psychológie

Týmto môžeme teoreticky vyriešiť akýkoľvek problém

Prečo sa odporúča mať psychológa vo firme?

> Každý z nás trávi v práci pomerne veľa času a je teda jasné, že sa čas lepšie trávi tam, kde sa človek cíti dobre. Navyše sa ukazuje, že v priateľskej a uvoľnenej atmosfére zamestnanci dokážu podávať lepšie výkony. Naopak, keď sú vzťahy v práci zlé a objavuje sa jeden konflikt za druhým, pracovná morálka okamžite klesá.

Vedeli ste, že zlé vzťahy na pracovisku môžu byť jednou z príčin syndrómu vyhorenia? Ten sa prejavuje nadmernou nechuťou, stratou motivácie a nezáujmom o prácu…

Šikana na pracovisku: Mobbing a Bossing

Mobbing je druh rafinovaného šikanovania na pracovisku, kedy v pozícii agresora stojí skupina kolegov. Šikanovanie na pracovisku nemusí prebiehať len v radoch zamestnancov, častým javom je tiež psychický teror zo strany nadriadeného, tzv. bossing.

Šikanovanie na pracovisku spôsobuje nechuť zamestnanca, znižuje sa motivácia a uspokojenie z práce.

Konflikty, ohováranie a intrigy

Tu o šikanu síce nejde, situácia je však pre jednotlivých zamestnancov tiež dosť nepríjemná. Večné hádky, konflikty a intrigy dokážu pracovný deň poriadne znepríjemniť.

Konflikty, ohováranie a intrigy na pracovisku spôsobujú to že zamestnanci stoja často nepriateľsky proti sebe, tí potom nie sú schopní efektívne pracovať v tíme. Zamestnanci sú frustrovaní a nemajú chuť do práce dochádzať, sú častejšie chorí, vyberajú si dovolenku, neplatené voľno alebo práceneschopnosť.

Milostné vzťahy

> Milostné vzťahy na pracovisku, dokážu s atmosférou poriadne zatriasť. Veľakrát celá situácia vyvoláva v rámci celého kolektívu nemalé rozpory.

Milostné vzťahy na pracovisku spôsobujú nemalé problémy. Zamestnanci - milenci - sa venujú viac sebe ako svojej práci, nedokážu sa dostatočne sústrediť, zvýši sa ich absencia na pracovisku.

Osobnostné problémy

Rozchod, rozvod, depresie, problémy s deťmi, strata blízkej osoby ... Rodinné, partnerské a osobné problémy znižujú pracovnú výkonnosť zamestnancov. Pretože len zamestnanec, ktorý je spokojný vo svojom osobnom živote dokáže odvádzať svoju prácu kvalitne a efektívne.

Čo o nás hovoria noviny, s ktorými spolupracujeme

S psychologickou poradňou Mojra som nadviazala spoluprácu vlastne náhodou - potrebovala som rozšíriť portfólio psychológov a terapeutov, ktorí by boli schopní a ochotní radiť našim čitateľkám v zložitých životných situáciách, odborne posúdiť ich reálne príbehy a motivovať k čo najlepšiemu riešeniu ich problémov. Narazila som na ich webovú stránku a dnes som veľmi rada, že mi poradňa Mojra prišla do cesty. Zatiaľ len pracovne, a tak to, dúfam, aj ostane 🙂 Aj keď človek nikdy nevie, kedy bude psychoterapeuta potrebovať. V dnešnej dobe to platí obzvlášť. Avšak spolupráca sa nám veľmi osvedčila a ja verím, že je prínosom nielen pre čitateľky www.vlasta.cz, ale aj pre tých, ktorí sa nechávajú inšpirovať ostatnými a často zložito hľadajú jednoduché riešenia v rôznych životných situáciách.

Jitka Musilová
redaktorka časopisu Vlasta a webu Vlasta.cz

Vlasta.cz

S psychologickou poradňou Mojra.sk sme v kontakte od januára 2020 a spoluprácu si môžeme len pochvaľovať. Sú to profesionáli nielen vo svojom odbore, ale aj v spracovaní príspevkov a materiálov pre náš detský online časopis. Veľmi citlivou a čitateľnou formou spracovávajú do nášho časopisu články na témy, ktoré často trápia deti i rodičov z českých a zmiešaných rodín žijúcich v zahraničí. Sme veľmi radi, že sme spoluprácu nadviazali a veríme, že sú prínosom pre našich malých čitateľov a ich rodičov.

Ivana Kacmaz
šéfredaktorka, podpredsedníčka spolku Krajánek ve svetě

Časopis program magazín pre Ostravu a Severnú Moravu

So spoločnosťou Mojra.sk spolupracujeme od roku 2018, a to nielen formou časopisu Program, ale aj článkov v Magazíne na našich webových stránkach www.eprogram.cz. Čitatelia nášho periodika tak môžu využiť poradenstvo na danú tému, alebo prípadne prejsť priamo na web stránku Mojra.sk a vyriešiť svoje vlastné problémy s odborníkmi. Veríme, že táto spolupráca umožní prekonať pocity hanby často spojené s vyhľadávaním psychológa a pomôže veľa ľudom nájsť cestu k tomu "svojmu psychológovi" časovo menej náročnou cestou.

Ing. Hana Marušáková
šéfredaktorka časopisu Program

Časopis program magazín pre Ostravu a Severnú Moravu

PhDr. Michaela Miechová: Aké problémy sú moc veľké a ktoré zase príliš malé

Čo o nás hovoria naši klienti

Firmy, ktoré zverili svojich zamestnancov do našej starostlivosti

Spolupracujeme už s mnohými firmami, medzi ktoré patríSIEMENS, Webastoa celá korporácia skupinyNN. Sme veľmi radi, že sa tieto a iné firmy rozhodli zveriť starostlivosť o svojich zamestnancov práve do našich rúk a veľmi si to vážime. Tak isto budeme radi, ak sa budeme môcť starať aj o vašich zamestnancov. Ako sme už uviedli na začiatku: Len spokojný zamestnanec bez osobných problémov môže plnohodnotne a efektívne vykonávať svoju prácu.

Siemens
Webasto
NN

ZADARMO získáte

  • Testovaciu konzultáciu v dĺžke 30 minút
  • Demoverziu k firemnému a zákazníckemu portálu
  • Cenovú ponuku podľa počtu zamestnancov vašej firmy
  • Množstevné zľavy
  • Postaráme sa o firemnu propagáciu, informačné letáky, pravidelné články, ktoré korešpondujú s vašou firmou a zamestnancami, pripravíme propagačné a informačné videá
  • Dodáme všetky manuály, ak pre zamestnancov, tak pre vedenie firmy
  • Starostlivo vám popíšeme a vysvetlíme funkčnosť nášho portálu.
  • Celé prostredie je vytvorené veľmi intuitívne.
  • Firemné reporty: aké problémy sa u vás vo firme vyskytujú
  • Na základe reportu vám navrhneme vhodné preventívne opatrenia, individuálne prednášky / webináre

Získajte zadarmo konzultáciu a všetky testovacie údaje k firemnému portálu


Rozhodli ste sa zaregistrovať vašu spoločnosť? Kliknite na tlačítko.

zaregistrovať spoločnosť

Email: poradna@Mojra.sk
Skype: Poradna-Mojra
Telefón: +421 (0)911 226 030