Komplexní psychologická péče

Informácie o balíčku:

Balíček obsahuje 3x60 minút konzultácie s psychológom formou videohovoru cez Skype, WhatsApp, Vıber alebo hovoru po telefóne. K tomu máte zadarmo tiež 1x emailovú konzultáciu.

Balíček je vhodný v prípade, keď potrebujete vyriešiť náhlou či dlhodobú životnej kríze, pociťujete, že je s vašou psychikou niečo v neporiadku a neviete čo, riešite partnerské, rodinné, pracovné, výchovné alebo iné osobné problémy a viete, že vám jednorazová konzultácia nebude stačiť . Počet osôb u konzultácia nie je obmedzený, preto tento balíček môžete využiť aj pre rodinnú či párovú terapiu. Emailovú konzultácii potom môžete využiť pre prvý kontakt s psychológom, keď mu podrobnejšie rozpracovať váš problém, alebo na doplnenie informácií po konzultácii.

Balíček je prenosný, teda ak ho nevyužijete celý vy, môže zvyšné konzultácie využiť niekto z vašich blízkych.

Ako objednať balíček:

  1. Kliknite na "Objednať konzultáciu“
  2. Zaškrtnite balíček 3x 60-minútová konzultácia + 1x emailová konzultácie zdarma
  3. Zvoľte si spôsob platby
  4. Vyplňte registračné údaje alebo vykonajte prihlásenie, udeľte súhlas s obchodnými podmienkami a spracovaním osobných údajov, odškrtnite pole nie som robot.
  5. Kliknete na "Dokončiť objednávku“ *

* Ak ste zvolili platbu kartou, budete presmerovaní na platobnú bránu, kde môžete platbu uskutočniť. Pri platbe bankovým prevodom vám platobné informácie zašleme emailom.

Ako uplatniť balíček?

  1. Prejdite do objednávky buď cez záložku "objednať sa" v hornej lište, alebo kliknutím na voľný termín v profile psychológa.
  2. Vyberte si niektorého z našich psychológov a kliknite na "Vybrať psychológa" pod jeho fotkou
  3. Zvoľte si dátum a čas konzultácie, spôsob konzultácie (Skype, telefón, WhatsApp, Vıber), vpíšte kontakt na vás (Skype meno, telefón) a do poznámky môžete stručne popísať váš problém. Kliknite na "Pokračovať“
  4. V ďalšom kroku objednávky zvolíte ako spôsob platby "Balíčky Mojra.sk“. V sekcii "Kupóny a darčekové poukazy" vyplníte kód vášho zvýhodneného balíčka, vykonáte prihlásenie a Odznačte polie nie som robot.
  5. Kliknete na "Dokončiť objednávku“

Rovnakým spôsobom postupujete pri každej ďalšej objednávke konzultácie z balíčka.

Pre využitie emailové konzultácie , ktorú máte k balíčku zadarmo stačí zaslať váš dotaz na email poradna@Mojra.sk a psychológ vám naň do 24 h odpovie. Ak vám nebude v danej lehote odpoveď doručená, skontrolujte si prosím zložku s nevyžiadanou poštou (SPAM).

Platnosť balíčka je 5 mesiacov od jeho zakúpenia.


ihneď (k odberu)

Začnite meniť Váš život k lepšiemu ešte dnes!    Zarezervujťe si voľný termín teraz