Ak sa vo svojom živote stretávate s nejakým problémom, krízovou situáciou, alebo sa len chcete dozvedieť niečo viac o sebe či zvýšiť kvalitu Vášho života, neváhajte nás kontaktovať. Našu online psychologickú poradňu môže využiť každý bez ohľadu na vek. Deti do pätnásť rokov môžu naše služby využiť v sprievode rodiča a s jeho súhlasom aj bez neho..


Naši odborníci z odvetvia psychológie sa špecializujú na širokú škálu problémov počnúc stresom, napätím a úzkosťami, , strachom a obavami, náhlou stratou či smrťou. Môžu Vám pomôcť zbaviť sa pracovného vyhorenia, nízkeho sebavedomia, ostychu v medziľudských vzťahoch, problémov s komunikáciou, závislosti, osobnostných problémov, problémov s výchovou detí, problémov v škole a šikanovania a môžu tiež pomôcť vyriešiť partnerské a manželské krízy (nevery, odcudzenie sa, zlú komunikáciu).


Mojra.sk, online psychologická poradňa, používa internet na pomoc ľuďom, ktorí vyžadujú neodkladnú psychologickú konzultáciu. Táto vymoženosť modernej doby nám umožňuje komunikovať s klientmi po celej Slovenskej republike, a aj zo zahraničia, prostredníctvom programov Skype, WhatsApp a Vıber (prípadne telefonicky). Naši psychológovia však preferujú už otestovanú formu konzultácie cez Skype. Môžete tak z pohodlia domova komunikovať s psychológom online pomocou webovej kamery, bez toho aby ste museli dochádzať niekam do poradne. Ak si neželáte byť videný, nemusíte si kameru zapínať, nášho psychológa však uvidíte stále. Naša online psychologická poradňa Vám vyjde v ústrety.


K tomu, aby ste mohli nadviazať kontakt s našim psychológom, potrebujete mať vo Vašom počítači či mobilnom telefóne nainštalovaný jeden z nasledovných programov: Skype, WhatsApp či Viber. Odporúčame však Skype.


Konzultácie je možné uhradiť kreditnou kartou cez platobnú bránu GoPay (kreditná, debetná karta, paypal, Bitcoin), alebo bankovým prevodom na účty poradne v EURO, alebo CZK.Konzultácie je tiež možné uhradiť prostredníctvom zamestnaneckých benefitných programov spoločnosti Sodexo, Benefit Plus a BENEFITY.cz.

Viac informácií nájdete v sekcii Zamestnanecké benefitné programy.

Verte, že psychológovia u nás v poradni sú odborníci na slovo vzatí. V každom profile psychológa nájdete informácie o tom, akou problematikou sa ten či onen psychológ zaoberá. Ak si nebudete vedieť dať rady s výberom, neváhajte nás kontaktovať a my Vám podľa problému odporučíme najvhodnejšieho psychológa pre Vás.


Aj toto sa môže stať a vy ako klient/ka našej poradne máte právo na zmenu psychológa, kedykoľvek to budete považovať za nutné. Je potrebné si ale uvedomiť, že nie je dobré skákať od jedného psychológa k druhému. Ak sa pre zmenu rozhodnete, majte na pamäti, že tento nový psychológ váš problém nepozná a teda počas konzultácií začínate nanovo. Rovnako nie je možné, aby si psychológovia medzi sebou oznamovali informácie o klientoch. Každá návšteva u psychológa je dôverná.


Podľa vlastného uváženia si najskôr zvolíte dĺžku prvej konzultácie (30, 60 či 90 minút). Pre čo možno najpresnejšie načrtnutie problému odporúčame k prvej online konzultácii zvoliť dĺžku šesťdesiatich minut. Po vykonaní platby za online konzultáciu sa Vám na Vašom osobnom profile obratom všetko zobrazí.

Další konzultace můžete následně registrovat již přímo z vašeho profilu. Ďalšie konzultácie môžete následne registrovať už priamo z Vášho profilu. Naša psychologická poradňa funguje aj po 16 hodine popoludní a cez víkend. Uvedomujeme si, že pomôcť je potrebné v čo najkratšej dobe.


Po rezervácii termínu v našom kalendári a pripísaní platby na náš účet Vám bude obratom zaslaný email, s nasledovnými údajmi:

 • potvrdenie termínu online psychologickej konzultácie
 • skype meno / telefónne číslo Vášho psychológa
 • Váš unikátny kód (ID konzultácie)

Všetky tieto informácie sú samozrejme dostupné aj vo Vašom profile. V čase Vašej online psychologickej konzultácie, ktorý ste si sami vopred zvolili, si do svojich skype kontaktov pridáte osobu psychológa. Následne do chatového riadku napíšete Váš unikátny kód, ktorý ste tiež obdržali v emaile a odošlete ho. Potom len čakáte, až vám psychológ po kontrole Vašich údajov zavolá.


Pred konzultáciou sa už nemusíte o nič starať, Vami vybraný odborník Vás bude kontaktovať zvolenou metódou. Môžete však svojmu psychológovi pred konzultáciou napísať komentár. Túto funkciu nájdete v detaile Vašej konzultácie po prihlásení. Tu môžete svojmu psychológovi stručne opísať jadro problému a tak sa môže psychológ na konzultáciu lepšie pripraviť.


Ak sa Vám nejakým spôsobom email vymaže alebo stratí, nezúfajte. Všetky potrebné informácie máte k dispozícii na svojom účte po registrácii na portály Mojra.sk.


Sme si vedomí, že výpadok internetového pripojenia môže nastať práve vo chvíli, keď ho človek najmenej potrebuje. Nemusíte však zúfať. Vedzte, že naši psychológovia Vám budú k dispozícii po celú dobu, po ktorú ste si ich objednali a tiež zaplatili. V prvom rade je pri výpadku internetového pripojenia dôležité pokúsiť sa o obnovu spojenia. O to isté sa pokúsi náš psychológ. Ak je vina na našej strane, ponúkneme Vám nový termín online konzultácie, a to úplne bezplatne (Vami zaplatená čiastka Vám bude vrátená na účet). Termín novej online konzultácie Vám doručíme na Váš email. Pokud je vina spojení na Vaší straně, máme rovněž řešení. Ak je vina spojenie na Vašej strane, máme tiež riešenie. Náš psychológ Vám zavolá na Vami zadané telefónne číslo a konzultácia prebehne formou telefonického hovoru. Ak by ste sa však rozhodli túto možnosť nevyužiť, peniaze Vám vrátené nebudú a konzultácia prepadá.


Bojíte sa, že účinnosť online psychologických konzultácií nebude taká, ako konzultácia v psychologickej ordinácii? Nie je na to dôvod. Podľa výskumov, ktoré sa touto problematikou zaoberajú, je účinnosť online psychoterapie plnohodnotne porovnateľná s účinnosťou psychoterapie v psychologickej ordinácii.


Pokiaľ máte záujem o komunikáciu s psychológom prostredníctvom emailu, postupujte nasledovne:

 1. Kliknite na "objednať sa" v hornej časti stránky
 2. Z ponuky vyberte "emailová konzultácia"
 3. Zvoľte balíček konzultácií, o ktorý máte záujem (1x, 3x, celomesačnú)
 4. Vyberte spôsob *
 5. Vyplňte Vašu emailovú adresu
 6. Do poľa "Vaša správa" napíšte čo najviac o probléme, ktorý chcete riešiť **
 7. Odošlite objednávku

*Psychológ Vám odpovie najneskôr do 24 hodín od chvíle, kedy náš systém zaregistruje prichádzajúcu platbu za Vami zvolenú konzultáciu. Odpoveď dostanete vždy od PO-PIA 8-16 hod.

**Toto pole slúži na popísanie vášho problému, na ktorý Vám má vo svojom emaile odpovedať náš psychológ.


Ak ste si objednal/a emailovú konzultáciu a následne si objednáte ďalšie, odpovie vám na váš email vždy rovnaký psychológ. Rovnako to funguje u balíčku emailových konzultácií, vždy vám bude zodpovedať ten psychológ, ktorý zodpovedal prvýkrát.


Na všetky ponúkané konzultácie si môžete zakúpiť darčekový poukaz. Darčekový poukaz je prenosný, preto ho môžete po kúpe komukoľvek darovať. Platnosť darčekového poukazu je 4 miesace. Všetky tieto produkty najdete v pätičke nášho webu. Po objednaní darčekového poukazu Vám bude vygenerovaný kód, ten budete mať uložený vo svojom užívateľskom účte a taktiež sa vám automaticky vygeneruje grafický darčekový poukaz. Ten nájdete tiež na svojom užívateľskom účte. Všetky informácie dostanete tiež emailom..

Při objednávce máte možnost označit „zaslání dárkového poukazu na adresu.“ Pokud tuto možnost označíte, bude Vám dárkový poukaz také zaslán poštou. Cena zaslání dárkového poukazu na Vaši adresu je 23,- Kč.


Ak ste držiteľom darčekového poukazu a chcete si objednať psychologickú konzultáciu, postupujte nasledovne:

 1. Na darčekovom poukaze nájdete o akú formu konzultácie sa jedná (email, hovorová, balíček konzultácií)
 2. V menu zvoľte "objednať sa"
 3. Vyberte spôsob konzultácie
 4. Na konci objednávky vyberte ako spôsob úhrady "balíčky mojra.sk“
 5. V sekcii "Kupóny a darčekové poukazy" vložte do poľa "Kód darčekového poukazu / zvýhodneného balíčka" Váš vygenerovaný kód darčekového poukazu. Cena konzultácie bude 0, - Sk / Euro
 6. následne dokončite objednávku

Často sa stretávame s otázkou klientov, či môžu využívať našu psychologickú poradňu zo zahraničia. Sme jediná poradňa tohto druhu v Českej republike, taktiež sme psychologickou poradňou pre klientov zo Slovenska. Mnoho česky a slovensky hovoriacich klientov žije v zahraničí a pre týchto ľudí zabezpečujeme psychologickú pomoc tiež.


Samozrejme, že ide. Pre tieto prípady sú 2 možnosti:

 • Na konci objednávky môžete zvoliť platbu kreditnou kartou. V tomto prípade nie sú účtované žiadne poplatky.
 • Druhou z možností je bankový prevod z účtu na účet. Mena bankového účtu je EURO a účet je vedený na Slovensku.


Bankové spojenie CZ

Banka: Československá obchodná banka / ČSOB

Mena: CZK

Konto: 295588680/0300


Bankové spojenie zo zahraničia

IBAN: CZ05 0300 0000 0002 9558 8680

BIG: CEKOCZPP


(Platba zo zahraničia prevodom stojí o 5.65, - Sk navyše. Ide o poplatok banky)

Bankové spojenie CZ - EURO

Banka: Fio banka

Mena: EURO

Konto: 2601905525/2010


Bankové spojenie zo zahraničia

IBAN: CZ68 2010 0000 0026 0190 5525

BIG: FIOBCZPPXXX

(Druhou z možností je bankový prevod z účtu na účet. Mena bankového účtu je EURO a účet je vedený v Českej republike.)

Bankové spojenie PL

Banka: Bank Spółdzielczy w Cieszynie

Mena: PLN

Konto: 45 8113 0007 2001 0052 7624 0001


Bankové spojenie zo zahraničia

IBAN: PL45811300072001005276240001

BIG: POLUPLPR

(Druhou z možností je bankový prevod z účtu na účet. Mena bankového účtu je PLN a účet je vedený v Polsku.)

Je dôležité mať na pamäti, že termín online psychologickej konzultácie je záväzný. Ak sa z nejakého dôvodu rozhodnete Vami rezervovaný termín zrušiť, môžete tak urobiť v dostatočnom predstihu po prihlásení sa na svoj účet na Mojra.sk. Potom je možné vybrať si nový termín, prípadne Vám budú vrátené peniaze. Ak však svoju online psychologickú konzultáciu stornujete menej ako 48 hodín pred objednaným termínom, alebo ak sa na konzultáciu nedostavíte vôbec, peniaze Vám vrátené nebudú.


Zľavu na psychologickú konzultáciu môžu získať ľudia, ktorí potrebujú pomôcť a konzultáciu si nemôžu dovoliť. Ide najmä o ľudí v dôchodkovom veku, matky na materských dovolenkách matky samoživiteľky, študentov a taktiež o ľudí, ktorí sa nachádzajú v ťažkej životnej situácii. Viac informácií nájdete v sekcii: Zľava psychologických konzultácií.


Áno je. Napíšte nám na náš email poradna@Mojra.sk o aký problém ide. Skúste Váš problém popísať trošku dôkladnejšie. Ďalej nám napíšte firmu, v ktorej pracujete a na koho má byť faktúra napísaná. Tiež nezabudnite napísať, že sa jedná o čerpanie benefitu. Viac informácií ako využiť firemné benefity nájdete tu.


Ak ste zabudli svoje heslo pre prihlásenie tu, vložte vašu emailovú adresu a potvrďte tlačidlom OBNOVIŤ HESLO. Všetky potrebné informácie dostanete emailom.


Áno, pretože poskytujeme psychologickú pomoc tiež ľuďom, ktorí žijú alebo pracujú v zahraničí, mysleli sme aj na túto možnosť. Psychológ volá vám, teda sa nemusíte obávať vysokého účtu za telefón, hovor jednoducho hradíme my.


Áno, ponúkame. Konzultácie môžete mať s česky a slovenské hovoriacimi psychológmi, ale aj s anglicky hovoriacim psychológom, nemecky hovoriacom psychológom, poľsky hovoriacom psychológom a španielsky hovoriacim psychológom.


Prvá myšlienka vznikla roku 2015 a po roku intenzívnych príprav sme poradňu oficiálne spustili v decembri roku 2016. Ak vás zaujíma viac informácií o histórii psychologickej poradne a ceste, ktorú sme za tú dobu urazili, môžete si o tom prečítať článok na našom blogu:

https://blog.mojra.sk/clanek/mojra-cz-nase-cesta-2015-2020

Pod týmto článkom taktiež nájdete video s našou cestou


Áno, túto službu ponúkame. Ak potrebujete, aby vám psychológ zhotovil správu z konzultácie, je potrebné si objednať najprv emailovú konzultáciu. Služba je spoplatnená ako 1x emailová konzultácie viz ceník.

Postupujte nasledovne:

 • Kliknite na "objednať sa" v hornej časti stránky
 • Z ponuky vyberte "emailová konzultácia"
 • Zvoľte 1x emailová konzultácia s psychológom
 • Vyplňte Vašu emailovú adresu
 • Do poľa "Vaša správa" napíšte, že požadujete vyhotoviť potvrdenie / správu z konzultácie, uveďte ID konzultácie a prípadné požiadavky na obsah.
 • Vyberte spôsob platby*
 • Označte políčko "Nie som robot"
 • Odošlite objednávku kliknutím na "Dokončiť objednávku"

-------------------

*Psychológ Vám odpovie najneskôr do 24 hodín od chvíle, kedy náš systém zaregistruje prichádzajúcu platbu za objednávku. Odpoveď dostanete vždy od PO-PIA 8-16 hod.


Áno, v našej poradni možno využiť aj túto možnosť. Psychológa o konferenčnom hovore informujte vopred v komentári pri objednávaní konzultácie, aby sa na túto variantu mohol pripraviť. Technické zabezpečenie konferenčného hovoru je však na vás. Psychológ vždy vykonáva jednosmerný hovor cez Skype, WhatsApp alebo Vıber na kontakt, ktorý uvediete v objednávke konzultácie, partnera k hovoru pripájate vy. Preto je dôležité, aby ste si všetko technicky pripravili, vyskúšali, overili kvalitu pripojenia a pod. Je dôležité poznamenať že ak po začiatku konzultácie nebude možné konferenčný videohovor úspešne vykonať, presun konzultácie na iný termín alebo vrátenie čiastky za konzultáciu nebude možné uskutočniť.


Od svojho zamestnávateľa dostanete všetky pokyny a prihlasovacie údaje do firemného portálu objednávok.

Postup je potom nasledujúcí:

 • Najskôr sa prihlastě tu https://mojra.sk/prihlasit.
 • Po prihlásení môžete začať vytvárať vašu objednávku.
 • V poslednom kroku objednávky si vytvárate svoj osobný profil na Mojra.sk (!POZOR akékoľvek objednávky je potrebné vykonávať vždy cez firemnú rozhranie)


Nahrávanie si konzultácii s psychológom a vytváranie tak audio alebo video záznamov bez udeleného súhlasu psychológa nie je v súlade s našimi obchodnými podmienkami. 

V prípade, že si chcete vytvoriť audio alebo video záznam z konzultácie LEN PRE SVOJU VLASTNÚ POTREBU je SÚHLAS PSYCHOLÓGA nevyhnutný. Súhlas musí byť udelený zreteľne a rozpoznateľný hneď na začiatku nahrávky. 

Príklad:

Psychológ sa s Vami spojí a vy sa ho hneď na začiatku spýtate či si môžete konzultáciu nahrať. On súhlasí, Vy si následne zapnete nahrávanie a na úvod nahrávky sa opäť psychológa spýtate, či s nahrávaním tohto záznamu súhlasí.

Záznamy v ktorých psychológ hneď na začiatku ústne a zreteľne neprejaví súhlas s nahrávaním sú v rozpore s obchodnými podmienkami poradne, a preto takto nadobudnuté záznamy je možné právne postihovať.

Technicky si nahrávku zabezpečuje klient. Ak sa rozhodnete konzultáciu nahrať, príprava zo strany klienta je nutná a to v prípade, ak si napríklad potrebujete pripraviť techniku na nahrávanie. Predlžovanie konzultácie spojené s technickou prípravou alebo prípadnými komplikáciami zo strany klienta nie je možné.
Nenašli ste odpoveď na vašu otázku? Neváhajte nás kontaktovať napodpora@Mojra.sk alebo využite online chat v pravom dolnom rohu stránky.Začnite meniť Váš život k lepšiemu ešte dnes!    Zarezervujťe si voľný termín teraz