Balíček psychologickej starostlivosti pre váš vzťah

Informácie o balíčku:

Balíček obsahuje 2x60 minút konzultácie + 1x90 minút konzultácie s psychológom formou videohovoru cez Skype, WhatsApp, Vıber alebo hovoru po telefóne. K tomu máte zadarmo tiež 2x emailovú konzultáciu.

Balíček je vhodný v prípade, keď riešite partnerskú či manželskú krízu. 60-minútovú konzultáciu je možné využiť na individuálnu terapiu, pri ktorej sa partneri individuálne porozprávaju s psychológom. 90-minútová konzultácia potom môže byt vhodná pre párovú terapiu, pri ktorej budú prítomní obaja partneri spoločne. Emailové konzultácie môžete využiť pre prvý kontakt s psychológom, kde mu môžete podrobnejšie rozpísať váš problém, alebo prípadne na doplnenie informácií po konzultácii.

Balíček je prenosný, teda ak ho nevyužijete celý vy, môže zvyšné konzultácie využiť niekto z vašich blízkych.

Ako objednať balíček:

  1. Kliknite na "Objednať konzultáciu“
  2. Zaškrtnite balíček 2x 60-minútová konzultácia + 1 x 90-minútová konzultácia + 2x emailová konzultácia zadarmo
  3. Zvoľte si spôsob platby
  4. Vyplňte registračné údaje alebo vykonajte prihlásenie, udeľte súhlas s obchodnými podmienkami a spracovaním osobných údajov, odškrtnite pole nie som robot.
  5. Kliknete na "Dokončiť objednávku“ *

* Ak ste zvolili platbu kartou, budete presmerovaní na platobnú bránu, kde môžete platbu uskutočniť. Pri platbe bankovým prevodom vám platobné informácie zašleme emailom.

Ako uplatniť balíček?

  1. Prejdite do objednávky buď cez záložku "objednať sa" v hornej lište, alebo kliknutím na voľný termín v profile psychológa.
  2. Vyberte si niektorého z našich psychológov a kliknite na "Vybrať psychológa" pod jeho fotkou
  3. Zvoľte si dátum a čas konzultácie, spôsob konzultácie (Skype, telefón, WhatsApp, Vıber), vpíšte kontakt na vás (Skype meno, telefón) a do poznámky môžete stručne popísať váš problém. Kliknite na "Pokračovať“
  4. V ďalšom kroku objednávky zvolíte ako spôsob platby "Balíčky Mojra.sk“. V sekcii "Kupóny a darčekové poukazy" vyplníte kód vášho zvýhodneného balíčka, vykonáte prihlásenie a Odznačte polie nie som robot.
  5. Kliknete na „Dokončit objednávku“

Rovnakým spôsobom postupujete pri každej ďalšej objednávke konzultácie z balíčka.

Pro využití emailové konzultace, kterou máte k balíčku zdarma stačí zaslat váš dotaz na email poradna@Mojra.sk a psycholog vám na něj do 24 h odpoví. Pokud vám nebude v dané lhůtě odpověď doručena, zkontrolujte si prosím složku s nevyžádanou poštou (SPAM).

Platnosť balíčka je 5 mesiacov od jeho zakúpenia.


ihneď (k odberu)

Začnite meniť Váš život k lepšiemu ešte dnes!    Zarezervujťe si voľný termín teraz