S nápadom otvoriť prvú online psychologickú poradňu v Slovenskej republike a Českej republike prišla patrónka projektu PhDr. Michaela Miechová. Na základe svojej praxe a skúseností sa rozhodlariešiť aktuálne problémy s dostupnosťou psychologickej pomoci nielen u nás, ale aj v zahraničí.

Hlavná myšlienka o založení online psychologickej poradne Mojra.sk sa začala rodiťroku 2015, po starostlivých prípravách bol projekt oficiálne spustený v decembri 2016. Začiatky boli plné ostychu, prvé dve konzultácie prišli vo februári 2017, v máji toho istého roku ich bolo už 11. v súčasnosti má psychologická poradňa mnoho spokojných klientov nielen z ČR, ale aj zo zahraničia, spolupracuje s radom významných partnerov, firmami a jej tím tvoria 72 skúsených psychológov z rôznych oblastí psychológie.

Mojra.sk

Hlavnou motiváciou k založeniu online poradne bolo čo najviac ľuďom sprístupniť psychologickú pomoc nielen u nás, ale aj v zahraničí .. Dôležitým krokom bolo odstránenie hlavných prekážok, ktoré ľuďom v návšteve psychológa bráni - dlhé objednávacie lehoty, dostupnosť psychologických poradní v bydlisku klienta, fenomén dnešnej uponáhľanej doby, okolnosti, ktoré návštevu u psychológa znemožňujú (pracovný čas, starostlivosť o dieťa, imobilita ...) a v neposlednom rade v sebe veľa ľudí nedokáže nájsť odvahu.

To všetko sa podarilo vyriešiť s pomocou internetu, konzultácie prebiehajú jednoducho „z pohodlia vášho domova“.

Konzultácie s našimi psychológmi prebiehajú formou hovoru cez Skype, WhatsApp, Viber, telefón alebo prostredníctvom e-mailu. Terapia na diaľku je určená pre riešenie všetkých typov problémov, partnerskými vzťahmi počnúc, stresom, depresiami a sociálnou fóbiou končiac. Účinnosť online terapie je pritom porovnateľná s osobnou návštevou psychológa iba s tým rozdielom, že máte možnosť svoje problémy riešiť ihneď, keď to najviac potrebujete – Mojra.sk ponúka klientom ranné, popoludňajšie, večerné i víkendové termíny konzultácií.

  • Na psychologickú pomoc dosiahnete prakticky odkiaľkoľvek..Z domova, práce, služobnej cesty, alebo napríklad aj z dovolenky.
  • Minimalizujete čas strávený dochádzaním do kamennej poradne.
  • Psychologickú konzultáciu môžete mať formou videohovoru cez Skype, WhatsApp, Vıber, telefón, prípadne písomnou formou cez e-mail alebo live chat.
  • Veľký výber odborníkov z radov psychológie.
  • Časová dostupnosť: v našej poradni môžete mať konzultáciu s odborníkom ešte dnes. Snažíme sa skracovať čakacie doby na minimum.
  • Konzultácie vo viacerých jazykoch CZ, SK, PL, AJ, DE, ES.
  • 100% diskrétnosť.
  • Celý web je optimalizovaný pre mobilné prístroje.

PhDr. Michaela Miechová: Aké problémy sú moc veľké a ktoré zase príliš malé

Začnite meniť Váš život k lepšiemu ešte dnes!    Zarezervujťe si voľný termín teraz