Celomesačná komunikácia s psychológom emailom

Informácie o balíčku:

Balíček obsahuje celomesačnú konzultáciu s psychológom prostredníctvom emailu. Všetko vpisujte už v prvej objednávke, nebojte sa čo najviac rozpísať. Po celú dobu vám bude odpovedať rovnaký psychológ. Z kapacitných dôvodov sú možné max. 2 odpovede psychológa v priebehu jedného dňa.

Emailová konzultácia môže byť prínosná všetkým, ktorí riešia nejaký problém a uprednostňujú riešenie problémov písomnou formou. Či už ide o jedincov, ktorí nie sú z nejakého dôvodu mobilní, teda nemôžu fyzicky dochádzať do kamennej psychologickej poradne, alebo sa obávajú z reakcií okolia. Často sú to tiež ľudia, ktorí bojujú s nedostatkom času a nezvládajú navštíviť psychológa v priebehu ordinačných hodín. V neposlednom rade sa jednorazová emailová konzultácia taktiež môže použiť na napríklad doplnenie informácií a pod.

Ako objednať konzultáciu:

  1. Kliknite na "Objednať konzultáciu“
  2. Zvoľte balíček celomesačná konzultácia s psychológom a kliknite na "Pokračovať“
  3. V sekcii E-mail vyplňte Vašu emailovú adresu, na ktorú vám psychológ pošle odpoveď
  4. Do poľa "Vaša správa" napíšte čo najviac podrobnosti o probléme, ktorý chcete riešiť * a kliknite na "Záver objednávky“
  5. Vyberte spôsob platby
  6. Ak vlastníte zľavový kupón alebo darčekový poukaz, vpíšte jeho kód v sekcii "Kupóny a darčekové poukazy“
  7. Vyplňte registráciu v prípade prvej objednávky konzultácie na Mojra.sk, alebo sa prihláste k svojmu účtu.
  8. Zaškrtnite súhlas s obchodnými podmienkami, so spracovaním osobných údajov a pole "Nie som robot“
  9. > Kliknite na "Dokončiť objednávku“**

Psychológ Vám odpovie najneskôr do 24h od pripísania platby na náš účet. Odpoveď dostanete vždy PO-PIA 8-16 hod.***


*Toto pole slúži na popísanie vášho problému, na ktorý Vám má vo svojom emaile odpovedať náš psychológ. NEBOJTE SA ROZPISAŤ Počet znakov v správe nie je obmedzený. Myslete na to, že čím více informací psychologovi sdělíte (váš věk, jak dlouho se s problémem potýkáte, co cítíte, jak vás omezuje apod.), tím lépe bude moci psycholog na vše reagovat.

**Ak ste zvolili platbu kartou, budete presmerovaní na platobnú bránu, kde môžete platbu uskutočniť. Pri platbe bankovým prevodom vám platobné informácie zašleme emailom.

***Ak odpoveď v danej lehote nedostanete, skontrolujte si prosím zložku s nevyžiadanou poštou (SPAM). Ak ani tu odpoveď nenájdete, kontaktujte nás a my všetko preveríme.


ihneď (k odberu)

NÁZORY KLIENTOV

Začnite meniť Váš život k lepšiemu ešte dnes!    Zarezervujťe si voľný termín teraz